Kancelaria Prawna Miśko – Pawłowska i Wspólnicy

Kancelaria Prawna Miśko – Pawłowska i Wspólnicy

Współpracujemy z jedną z najlepszych Kancelarii Prawnych we Wrocławiu – Kancelarią Prawną Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. Kancelarię założyła i prowadzi Ewelina Miśko-Pawłowska, która specjalizuje się w prawie rodzinnym oraz gospodarczym. Poza kilkunastoletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej i reprezentacji procesowej Ewelina Miśko-Pawłowska posiada wiedzę z zakresu polubownego rozwiązywania sporów oraz mediacji działając w charakterze mediatora Ośrodka Mediacji przy OIRP. Polecamy współpracę z Kancelarią Prawną Misko-Pawłowska i Wspólnicy Sp. k. w sprawach rodzinnych, gospodarczych, z zakresu prawa cywilnego oraz prawa bankowego – zwłaszcza w szczególnie skomplikowanych sprawach i procesach.

We współpracy z kancelarią dbamy o to, aby nasze ugody były zgodne z przepisami prawa oraz aktualnymi rozporządzeniami w zakresie sporządzania ugód oraz porozumień i rozstrzygnięć pozasądowych. Kancelaria zapewnia także kompleksową obsługę prawną w sytuacjach, kiedy sprawa trafia na drogę sądową.

Ewelina Misko-Pawłowska jest również założycielką Serwisu PrawoKobiet.pl – pierwszego portalu z poradami prawnymi dla kobiet. To projekt, któremu przyświeca misja wsparcia KOBIET potrzebujących sprawnej i kompetentnej pomocy prawnej, którego jestem oficjalnym partnerem wspierając działania projektowe w charakterze mediatora.

Zgłaszając się na konsultację do Kancelarii będącej naszym partnerem koniecznie podajcie Państwo informację o poleceniu przez PANIĄ MEDIATOR. Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego w celu zgłoszenia chęci umówienia się na spotkanie lub z prosba o kontakt z prawnikiem z Kancelarii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.